Jdi na obsah Jdi na menu
 


Wyatt Matthew Halliwell

Whyatt je dlouhoočekávané dítě čarodějky Piper a jejího manžela světlonoše Lea z amerického seriálu Čarodějky (Charmed). Narodil se až dva roky po svatbě, díky zraněním způsobeným boji s démomy Piper nemohla počít. Z cesty do budoucnosti Piper viděla, že bude mít dceru - jako každá Halliwellová v rodině, ale nakonec se překvapivě narodil chlapec.

 

Wyatt se jednou má stát nejmocnější bytostí dobra, a proto se ho snaží démoni zabít nebo alespoň převést na stranu zla. Jeho narození bylo předvídáno proroctvím o dvakrát požehnaném dítěti, jehož příchod předznamená den, kdy zmizí veškerá magie, která se znovu objeví až s jeho narozením. Schopnosti získal dá se říci skoro po početí, léčil matčina zranení už když byl v děloze, stejně jako prohození schopností matky a otce, když vycítil ohrožení jejich vztahu.
 

Obrácení Wyatta ke zlu se již jednou podařilo - to byl důvod příchodu mladého světlonoše Chrise Perryho z budoucnosti, ovládané "zlým" Wyaattem. Později se ukázalo, že Chris je ve skutečnosti chlapcův mladší, ještě nenarozený bratr. Chrisovo poslání se zdařilo, takže v budoucnosti se z Wyatta stal pokračovatel tradic rodu Halliwellů - ničitel démonů a navíc svělonoš.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2020 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 51769
Měsíc: 1932
Den: 43